Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
Czy należy wstydzić się sex shopów?

Kulki Gejszy

:: erozabawa ::

Czy należy wstydzić się sex shopów?

Sex shopy, czyli sklepy z gadżetami erotycznymi, to placówki, które dla wielu osób wciąż stanowią temat tabu. Ogólnie wiadomo, że można tu kupić wiele rozwiązań, które przydadzą się podczas intymnych igraszek. Wśród propozycji znajdują się gadżety o różnym charakterze, zapewniające niezwykłe i wyjątkowe doznania erotyczne.

 Wiele par decyduje się na wizytę w sex shopie, wychodząc z założenia, że pozwoli ona uatrakcyjnić sytuacje intymne. Bez wątpienia jest w tym stwierdzeniu sporo racji, należy jednak pamiętać, że zarówno wizyta w sex shopie, jak i wybór konkretnych alternatyw wymaga zgody obydwóch stron.

Inaczej rzecz ujmując, jeśli jeden z partnerów – z jakichkolwiek przyczyn – nie chce skorzystać z oferty sex shopu, druga strona musi ten fakt uszanować.
W tym momencie pojawia się pytanie, czym spowodowane jest świadome unikanie tego typu placówek?

Główną przyczyną są wpojone zasady i wartości, świadomość społeczna, religia oraz osobista kultura. Wiele osób dorastało w przeświadczeniu, że seks shopy to przysłowiowa paszcza lwa, miejsce zakazane czy też temat tabu. Fakt ten w dużej mierze przekłada się na aktualne decyzje podejmowane przez konkretne osoby.

Co prawda świadomość seksualna jest znacznie większa niż przed laty, jednakże priorytetem stają się przede wszystkim wpojone w dzieciństwie zasady.

 


Głosuj (0)
joynfun 11:48:21 11/02/2016 [Powrót] Komentuj